Logo Perfekt24

O Firmie

Porządkowania Terenów

Usługi Sprzątania

Mycie Wyskociśnieniowe

Perfekt24 Usługi sprzątania i czyszczenia oraz usługi porządkowe

Działamy na terenie Białogardu oraz miast w obrębie 60km. Nasza firma zajmuje się sprzątaniem, czyszczeniem oraz porządkowaniem terenów zewnętrznych.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych usług, tak abyście zawsze chcieli do nas wrócić. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych i firm.

Proponujemy szeroki zakres usług począwszy od utrzymania czystości w obiektach prywatnych, wspólnotach oraz instytucjach a kończąc na koszeniu trawy, przycinaniu drzew i krzewów oraz oczyszczaniu działek pod inwestycje czy opróżnianiu magazynów, domów, piwnic.

W naszej ofercie również: mycie witryn oraz okien metodą teleskopową, pranie wykładzin, mebli tapicerowanych, doczyszczanie oraz zabezpieczenie posadzek wszystkich typów, czyszczenie przy pomocy myjek ciśnieniowych min. kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń betonowych. Szlifowanie i polerowanie posadzek kamiennych oraz betonowych. Usługi rębakiem spalinowym, usługi porządkowania terenu zewnętrznego, usługi transportowe oraz mini wywrotką, czyszczenie i opieka nad grobami.

Wyjątkowo dbamy o to, by w naszym zespole pracowali ludzie starannie i rzetelnie wykonujący swoje zadania. Korzystamy jedynie z profesjonalnych środków czyszczących i narzędzi.

Zachęcamy do pozostania na naszej stronie i zapoznaniem się z ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.

Kontakt

Perfekt 24
Usługi Sprzątania i Czyszczenia

Nosówko 22
78-200 Białogard
telefon: 697 782 596
email: perfekt_24@wp.pl
facebook: Perfekt24H
NIP: 672-199-26-38

Mapa dojazdu

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Perfekt24 Agnieszka Domagała z siedzibą w Nosówku, 22 78-200 Białogard. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: perfekt_24@wp.pl lub w Polityce Prywatności.